ETA : Global Lojistik Çözümleri

Hakkımızda

ETA Lojistik sektörüne hizmet veren kurucuları tarafından faaliyete geçirilmiş, uluslararası nakliye, gümrüklü antrepo ve serbest depo işletmeciliği alanlarında hizmet vermektedir.

  • ETA Lojistik sektörüne hizmet veren kurucuları tarafından faaliyete geçirilmiş, uluslararası nakliye, gümrüklü antrepo ve serbest depo işletmeciliği alanlarında hizmet vermektedir. Başta karayolu olmak üzere, denizyolu, demiryolu ve proje taşımacılığı alanlarında hızlı, güvenli, ekonomik taşımacılık çözümleri üretmektedir.

    ETA Lojistik sektöründe dünya standartlarında kaliteli, yenilikçi, güvenilir, çevreye saygılı hizmet anlayışı ile kalite yönetim sistemini müşteri istekleri doğrultusunda planlayarak gerekli şartların temini, hizmetin oluşturulması, pazarlanması ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda sistematik bir yapı amaçlayarak hizmet sunmaktadır.

    ETA Lojistik verilen hizmetlerin günümüzün hızla değişen şartlarına ve gelişen teknolojiye uygun olarak, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak, kalite yönetim sistemimizin şartlarına uymak, etkinliği sürekli iyileştirerek, deneyimli ekibiyle sektördeki gelişmelerden en üst düzeyde faydalanıp müşterilerine sonuç odaklı çözümler sunmaktadır.